2017/07/26

Bałagan... Ale jaki świetny!To oszałamiające mieszkanie znajduje się w Lyonie. 170 m2 zdumiewających widoków, oryginalnych drewnianych podłóg i pozytywnych wibracji; przestrzeni, w której chciałoby się zamieszkać z rodziną.ZDJĘCIA ALEXANDRE MONTAGNE
PROJEKT ALEXANDRA TAMBURINI
TEKST RADOSŁAW MILCZAREK
DOMINACJA DODATKÓW. Ubogie kolorystycznie pomieszczenie uzupełnia nadmiar dodatków w kolorze jasnego drewna, ramek oraz innych przedmiotów zawieszonych na ścianie.CHAOS MIŁY DLA OKA. Bałagan ma sens, o ile pełni jakąś funkcje!KOJĄCE ZASŁONY. Nie całkiem prześwitujące, ciemne, opadające swobodnie na ziemię, zasłony podkreślają relaksujący i kameralny układ pomieszczenia.

POSTARZANE LEKTURY. Książki obłożone papierem to tanie i niezwykle estetyczne rozwiązanie na - dziwnie to zabrzmi - nie zbyt piękne, bądź zniszczone, książki. Wystarczy kupić szary papier, obłożyć i podpisać lub ostemplować.HUŚTAWKA W HOLU. Łatwo wyobrazić sobie bujające się dziecko, skaczące na dywan, prawda? Skusiłby się i niejeden dorosły. Huśtawka, nie byle jaka, nieplastikowa, bo z frędzlami czyni wnętrze przyjaznym dzieciom.